Warning: htmlspecialchars(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/karliktu/public_html/catalog/controller/module/tawkto.php on line 146 MOZAİK CAM LAMBANIN YAPILISI
Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı
İnstagram
İnstagram

MOZAİK CAM LAMBANIN YAPILISI

Mozaik Lamba el emeği ile kişisel beceriler sonucu oluşan, otantik aydınlatmalarda kullanılan bir aydınlatma aracıdır. Mozaik Cam Lambada kullanılacak belli başlı malzemeler; şefaf cam, vitray cam, silikon ve de alçıdır. Mozaik Cam için önce plaka halindeki vitray camlar küçük küçük kesiliyor. Ardından istenilen desene göre boş camın üzerine dizilip kuruduktan sonra alçı çekiliyor. Alçı kuruduktan sonra da silinerek kullanıma hazır hale gelmektedir.

  Bakır El Emeği telkari ile mozaik camlar bütünleşip otantik bir aydınlatma sağlanıyor. Telkari çatlatılmış camlarla birlite de kullanılmaktadır.

Mozaik Camlar aparatları ile askılı, duvar apilği, masa lambası, lambader olarak kullanılan yerlerde ortama ayrı bir renk katar. 

Mozaik Lambalar iç mekanda, antrelerde, restaurantlarda, otel vb yerlerde direkt aydınlatma yada dekoratif aydınlatmalarda tercih edilmektedir. Firmamıza istenilen ölçü, renk ve desenlerde özel mozaik cam çalışmaları için irtibata geçebilirsiniz.

Toptan Mozaik Lamba. Mozaik Toptan Lamba. Mozaik Lamba İhracatı. Mozaik Lamba Toptan Satışı.  Anadolu Selçuklu Desen Özel Avizeler. Bakır Telkari Avizeler.