Warning: htmlspecialchars(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/karliktu/public_html/catalog/controller/module/tawkto.php on line 146 Hakkımızda
Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı
İnstagram
İnstagram

Hakkımızda

Karlık Turistik, Halil Usta Tarafından 1985 yılında kurulmuştur. Sayılı Osmanlı el işçiliklerinden biri olan tarihi bakır telkari sanatını gerçekleştirip toptan satışını yapmaktayız.

Osmanlı, Anadolu, Selçuklu motiflerinden esinlenerek tamamı bakırdan gerçekleştirilen telkari sanatı, sonrasında bu motiflerin mozaik cam , çatlatma cam, dekoratif cam ve üfleme cam ile birleştirilerek ev, kafeterya, otel, villa, retaurantlarda otantik aydınlatmalarda kullanılmaktadır.

İmalatımızda kullanılan malzemenin tamamı bakırdır. Bakır ve camda hiçbir oksit ve renk değişimi olmadan ürünlerimiz uzun yıllar kullanılabilir.

Firmamızda Osmanlı avizeleri, mekana göre istenilen genişlik, yükseklik ölçülerle ve çeşitli cam renklerinde dizayn edilip, ürünlerin imalatını gerçekleştirerek müşterilerimize sunmaktayız.

Ayrıca telkari kemer, tepsi, şekerlik imalatını da yapmaktayız.

Üretim;

     

 

Göderim;

     

Sertifikalarımız;

        

 

mozaik_lamba , mozaik _cam_lamba , özel_dizayn , projeler , mozaik_lamba_imalatı ,  mozaik_lamba_toptan_satisi , telkari_lamba , toptan_mozaik_lamba, mozaik_lamba_imalatı.